מבנים ניידים להשכרה, מבנים ניידים למכירה

מבנים ניידים הם סוג של מבנה זמני המכונה גם "ניידים". ניתן להשתמש בבניינים אלו במסגרות רבות ושונות ולעיתים קרובות נעשה בהם שימוש במקומות עבודה כדי לשכן עובדים או לספק מרחב עבודה.

הם עשויים בדרך כלל ממסגרות פלדה, לוחות פלסטיק וציפוי אלומיניום.

ישנם סוגים רבים ושונים של מבנים ניידים עם תכונות ויתרונות שונים. כמה מבנים ניידים יכולים לשמש כמבנים קבועים בעוד שאחרים יכולים לשמש רק כמבנים זמניים.

לבניינים ניידים יש יתרונות רבים על פני מבנים מסורתיים בלבנים וטיט מבחינת חיסכון בעלויות ובזמן. הם גם מאפשרים לחברות להתאים את צרכי השטח שלהן בהתאם לעונה או לדרישות הפרויקט. ניתן להרכיב מבנים ניידים תוך ימים, בניגוד לבנייה מסורתית שנמשכת שבועות או חודשים.

ממה בונים מבנים ניידים?

מבנים ניידים עשויים ממגוון רחב של חומרים. הסוג הנפוץ ביותר הוא מתכת, אך ישנם גם מבנים ניידים מעץ ואף כאלה העשויים מלבנים.

מתכת: למבנים ניידים העשויים ממתכת יש בדרך כלל פלדה גלית חיצונית. הסיבה לכך היא שהוא זול יחסית וניתן להרכיב אותו בקלות באתר.

עץ: מבנים ניידים מעץ נבנים לרוב עם עץ שעבר טיפול עמיד בפני אש וטרמיטים, כגון ארז או סקויה. חומר זה יחזיק מעמד זמן רב יותר מחומרים אחרים, אבל זה עולה יותר לבנות סוגים אלה של מבנים.

לבנים: מבני לבנים משמשים לעתים קרובות למטרות תעשייתיות או במקומות שבהם האקלים לח מאוד מכיוון שהם יכולים לעמוד בפני רטיבות טוב יותר מאשר חומרי בניין אחרים.

כמה זמן לוקח לבנות מבנים ניידים?

תהליך בניית בניין נייד אינו פשוט כפי שהוא עשוי להיראות. ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון לפני שמחליטים על סוג המבנה והגודל. כל הגורמים הללו יכולים לקחת הרבה זמן, ולכן זה יכול לקחת עד 6 שבועות לבנות בניין נייד.

דילוג לתוכן